Kurs Academic Writing- kurs w j. ang. dla studentów I, II i III roku

Zachęcamy studentów I, II i III roku (studia dzienne i wieczorowe) do wysyłania zgłoszeń na nowy kurs w języku angielskim „Academic Writing”.

Jest to kurs zaawansowany przygotowujący do pisania tekstów naukowych w j.angielskim. Prowadzący – Stephen Davies – jest długoletnim nauczycielem j.angielskiego i przedmiotów typu academic skills m.in. dla studentów psychologii.
Konieczna jest dobra znajomość j.angielskiego (egzamin B2 lub rozszerzona matura z j.angielskiego).

Kurs będzie wliczany do fakultetów ogólnoakademickich. Kurs zalicza poziom językowy B2+.
Możliwość kontynuacji nauki na integracyjnym kursie wakacyjnym.
W przypadku zbyt dużej liczby chętnych przeprowadzona będzie selekcja na podstawie średniej ocen lub wyniku z rekrutacji (I rok).

Terminy zajęć:

• środa 17.45
  • czwartek 17.45

Zgłoszenia poprzez e-mail na adres: writing@psych.uw.edu.pl do 15 lutego 2018r. (należy podać imię, nazwisko i numer indeksu) .

Data publikacji: 26 stycznia 2018